skip to Main Content

Kampanya Öner

EndustrideAra.com'a sizin ürün ve hizmetlerinizle ilgili birlikte kampanya yapmayı önerebilirsiniz.

EndustrideAra.com’un çok kullanılmasının nedeni dijitalde ve radyolarda sürekli reklam yapmasıdır. Birlikte kampanya yaparak sizin ürün ve hizmetlerinizin ön plana çıkmasını sağlayabilirsiniz.

Nasıl kampanya önerilir?

Aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşın, ürün ve hizmetleriniz hakkında kısa bir bilgi verin. EndustrideAra.com ekibi kısa bir süre içinde size geri dönecektir.

Kampanya onaylanınca…Sizin ürün ve hizmetleriniz hakkında reklamlar başlatılacak. Örneğin, sizin ürününüz kablo diyelim, “Kablo mu arıyorsun, xx marka kabloları Endüstride Ara, yüzde x indirim kazan.” şeklinde reklamlar hazırlanacak. Bu reklamlar 30 gün süreyle radyo ve dijitalde yayınlanacak.

Kampanya düzenlemek ücretli mi?

Reklamların hazırlığı; seslendirme, prodüksiyon, tasarım gibi hizmetler ve 30 gün boyunca gelecek teklif talepleri için bir seferlik 6.500 TL+KDV ücret alınır. Satışlarınızdan komisyon alınmaz.

Reklamlarım nerelerde olacak?
– ST Endüstri Radyo’da 60 kez spot yayınlanacak.
– EndustriHaber.com da 30 gün banner yayınlanacak.
– Google da 1.000 TL, Linkedin de 500 TL bütçeli görsel reklamlar kullanılacak.
– EndustrideAra.com’un sosyal medya hesaplarından kampanyanız duyurulacak.

30 gün sonra ne olacak?
Eğer kampanyaya ilgi devam ediyorsa ve taraflar; EndustrideAra.com ve kampanya düzenleyen firma her ikisi de devam etmek isterse bu süre 1 ay daha uzatılabilir. Reklamlarınızda bir değişiklik olmayacaksa ikinci ayın kampanyası için 4.500 TL+KDV ödersiniz. Değişiklik yapılacaksa ücret yine 6.500 TL+KDV’dir.

Reklamlarınızın etkisi ne oranda oluyor?
EndustrideAra.com’un reklamlarında çoğunlukla ürün isimlerini tek tek kullanıyoruz. Örneğin; Rulman mı arıyorsun, Vana mı arıyorsun şeklinde ürünleri ön plana çıkarıyoruz. Bu şekilde yaptığımız reklamlarla, teklif istenen ürünlerin eşleşme oranı yüzde 67,8’dir. En çok teklif istenen ürünleri buradan görebilirsiniz: www.endustrideara.com/trend

Kampanya önermek ya da sorularınız için:

[email protected] mail gönderebilirsiniz. Size kısa bir sürede dönüş yapacağız.

Whatsapp Destek